Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
------- > Форума се премести !!! Новия форум можете да го намерите ТУК. < ---------

 

 Трите метли

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Директор Уолтър
Директор на "Хогуортс"
Директор на
Директор Уолтър


Истинско име : Емо
Male Дата на раждане : 01.08.1995
Години : 28
Точки : 5154
Репутация : 3
Дата на рег. : 26.07.2011
Брой мнения : 338

РП информация
Години: 38
Курс: завършил
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeСря 27 Юли 2011, 06:56

Собственик на заведението е Мадам Розмерта.Тук може да опитате много екзотични питиета като розова вода или горещия бирен шейк...

''Горещ бирен шейк''-4 галеона
''Розова вода''-2 галеона
''Греена медовина''-5 галеона
''Леден сок от тиква''-3 галеона
''Мляко''-2 галеона
''Ром от касис''-5 галеона
''Черешов сироп''-5 галеона
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-online.bulgarianforum.net
Бела Потър
П-л по Трансфигурация
П-л по Трансфигурация
Бела Потър


Точки : 4742
Репутация : 1
Дата на рег. : 27.07.2011
Брой мнения : 28

РП информация
Години: 45
Курс: завършил
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 29 Юли 2011, 15:10

Бела Потър влезе в трите метли! Това беше най- любимото и мяст. Седна на обикновенното си място на бара , а зад него стоеше стара жена с много груб и неприветлив вид, но Бело беше свикнала с нея!
- Моля, четири медовини!- каза високомерно Бела на жената, а тя я покледна злобно и се затътри към вратата за да донесе поръчката


Последната промяна е направена от Бела Потър на Пет 29 Юли 2011, 15:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Стивън Торн
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Стивън Торн


Male Дата на раждане : 21.08.1999
Години : 24
Точки : 4839
Репутация : 0
Дата на рег. : 29.07.2011
Брой мнения : 139

РП информация
Години: 11
Курс: първи
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 29 Юли 2011, 15:21

Професор Бела Потър ни беше организирала екскурзия до трите метли.Реших да се запиша.Строи ни в двора и каза да я последваме.Пътят не беше много ,но можеше да се изгубим.Групичката ни беше малко.Все още много деца не бяха дошли в Хогуортс.Ние бяхме хората,които с нетърпение бяхме взели най-ранният влак.Скоро пристигнахме в магическото селце Хогсмийд и професорката реши да ни покаже едно известно местенце на име "Трите метли".То беше наистина много известно.Всички бяха чували за него.Много се зарадвахме и още повече след като професорката обяви,че тя черпи.Взех една медовина и седнах ан една масичка като се надявах някой да дойде и да си поприказваме.Започнах да пия бавно от напитката и да наблюдавам учениците от другите домове.
Върнете се в началото Go down
Директор Уолтър
Директор на "Хогуортс"
Директор на
Директор Уолтър


Истинско име : Емо
Male Дата на раждане : 01.08.1995
Години : 28
Точки : 5154
Репутация : 3
Дата на рег. : 26.07.2011
Брой мнения : 338

РП информация
Години: 38
Курс: завършил
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 29 Юли 2011, 15:31

Професор Бела Потър бе поканила учениците и учителите на разходка до Хогсмийд. Щеше да черпи всички в Трите метли. Директорът много обичаше това място, а и искаше да се отърси от ежедневната работа из училишето. Бела поръча четири медовини. Тя, Уолтър и един първокурсник от Рейвънклоу седнаха на насичка в дъното на заведението. Професорът и директорът се познаваха и нямаха проблем в това да си общуват спокойно, но момчето от Рейвънколу като че ли се чувстваше неловко. Директорът реши да го заговори:
- Ти си Саймън, нали? Приятно ми е, аз съм директор Уолтър. Избра ли си вече предмети, Саймън?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-online.bulgarianforum.net
Бела Потър
П-л по Трансфигурация
П-л по Трансфигурация
Бела Потър


Точки : 4742
Репутация : 1
Дата на рег. : 27.07.2011
Брой мнения : 28

РП информация
Години: 45
Курс: завършил
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 29 Юли 2011, 15:33

И двамата се обърнаха и момчето сякаш се почуства още по неловко!
Върнете се в началото Go down
Стивън Торн
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Стивън Торн


Male Дата на раждане : 21.08.1999
Години : 24
Точки : 4839
Репутация : 0
Дата на рег. : 29.07.2011
Брой мнения : 139

РП информация
Години: 11
Курс: първи
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 29 Юли 2011, 15:35

-Да аз съм Саймън.Саймън Джеферсън.И на мен ми е приятно.
Наистина се чувствах доста неловко.Беше ме адски срам да седя до професор и директор.Но трябваше да свикна.Та аз щях да бъда с тях цяла година..всъщност цели седем години.Наместих се на стола и отпих доооста голяма глътка от медовината си.След това се престраших и казах:
-Благодаря за напитката.Много е вкусно!
Усетих се,че почервенявам.Исках да се скрия под масата и да не шукна.Все едно ме нямаше.Защо все на мен.Защо на мен се беше паднало дас едя с директора и ръководителката на Грифиндор.Да не би да бях..специален...
Върнете се в началото Go down
Бела Потър
П-л по Трансфигурация
П-л по Трансфигурация
Бела Потър


Точки : 4742
Репутация : 1
Дата на рег. : 27.07.2011
Брой мнения : 28

РП информация
Години: 45
Курс: завършил
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 29 Юли 2011, 15:44

Харесвах това момче! Беше много умно и пишеше много правилно.........де да можеше да е вмоя дом - каза си наум Бела и се усмихна лъчезарно!
- Е Саймант, чух,че любимият ти предмет е гзмс или вълшебство кое от двете?
Върнете се в началото Go down
Стивън Торн
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Стивън Торн


Male Дата на раждане : 21.08.1999
Години : 24
Точки : 4839
Репутация : 0
Дата на рег. : 29.07.2011
Брой мнения : 139

РП информация
Години: 11
Курс: първи
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 29 Юли 2011, 15:50

-Ъъъ..-"мисли"казах си аз.Трябва да кажа ГЗМС за да не ме изклюкари на ръководителката,че не й харесвам предмета-Грижа за магическите създания разбира се, професоре.
Надявах се да не съм се хванал на уловката.Щом бях Рейвънклоуец трябваше да покажа това в,което съм най-добър,а именно -Мисленето.Облегнах се на стола като вече пресушавах напитката.Наистина действаше като наркотик.Караше те да искаш още и още.След този капан за,който си мислех,че ми е поставила професор Потър се отпуснах.Започнах да си говоря с тях по открито.Разказвах им за семейството ми,питах ги за предметите и училището.В крайна сметак успях;e да завържем нещо от сорта на "приятелство".Е чак приятели не бяхме,но започнах да се разбирам с тях и вече не ми изглеждаха като страшилища нахъсани да те пречупят и да се издъниш с някоя простотия.
Върнете се в началото Go down
Директор Уолтър
Директор на "Хогуортс"
Директор на
Директор Уолтър


Истинско име : Емо
Male Дата на раждане : 01.08.1995
Години : 28
Точки : 5154
Репутация : 3
Дата на рег. : 26.07.2011
Брой мнения : 338

РП информация
Години: 38
Курс: завършил
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 29 Юли 2011, 16:03

Директорът се зарадва от отговора на Саймън, и той самият много обичаше грижа за магически създания като ученик. От това го навяха спомени и той се впусна надълго и нашироко да разказва за ученическите си години. Малко известен факт сред учениците, но доста известен сред учителите, беше че директорът е голям бъбривец. Можеше да говори с часове. След дълга реч, той осъзна, че Саймън и проф. Потър го гледаха с отегчение, затова реши да смени темата.
-Е Саймън, какво мислиш за училището? Купи ли си книгите? Какво мислиш да учиш тази година? - Уолтър изстреля въпросите един след друг и момчето като че ли се обърка. Но вече се чувстваше по-свободно в компанията на директора и професора, което успокой донякъде Уолтър, не искаше да стресира учениците още преди да е започнала учебната година.
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-online.bulgarianforum.net
Стивън Торн
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Стивън Торн


Male Дата на раждане : 21.08.1999
Години : 24
Точки : 4839
Репутация : 0
Дата на рег. : 29.07.2011
Брой мнения : 139

РП информация
Години: 11
Курс: първи
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 29 Юли 2011, 16:24

Радоста ми,че директора е спрял с побъркващото разказване на детството ми помръкна почти веднага,защото една вълна от въпроси се разби в детските ми уши и за малко щях да припадна.Чудех се от къде да започна.Е трябваше да кажа нещо.Така щеше да изглеждам засрамен,а това нямаше да го позволя.
-Професоре,даскалото е супер-Целият замък е толкова...толкова могъщ и силен.Мисля да запиша ГЗМС,Вълшебство,ЗСЧИ и Трансфигураия!-на последната дума погледнах професорката внимателно
След това се замислих какво още ме беше питал.А,да дали си бях купил всички материали.
-АМи честон казано да.Изхарчих всичките си пари за да се запася с учебници.Сега имам учебниците по тези предмети за всички години и повече няма да се налага да купувам.Оставих празната чаша и се зарадвах,че бях отговорил изчерпателно на въпросите.
Върнете се в началото Go down
Директор Уолтър
Директор на "Хогуортс"
Директор на
Директор Уолтър


Истинско име : Емо
Male Дата на раждане : 01.08.1995
Години : 28
Точки : 5154
Репутация : 3
Дата на рег. : 26.07.2011
Брой мнения : 338

РП информация
Години: 38
Курс: завършил
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 29 Юли 2011, 16:33

Директорът се зарадва от изчерпателността на ученика. Уолтър много го хареса още от самото начало, но в заведението му стана дори още по-симпатичен. Погледна часовника си и се замисли дали не трябваше да тръгват, вече се смрачаваше, а докато стигнеха до замъка имаше доста време. А и там ги чакаше вечерята в Голямата зала. Той отпи последната си глътка и погледна момчето въпросително:
- Да тръгваме ли вече? Как мислиш?
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-online.bulgarianforum.net
Стивън Торн
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Стивън Торн


Male Дата на раждане : 21.08.1999
Години : 24
Точки : 4839
Репутация : 0
Дата на рег. : 29.07.2011
Брой мнения : 139

РП информация
Години: 11
Курс: първи
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 29 Юли 2011, 16:37

-Добре казах смирено аз.
От вътре си умирах от кеф.Най-накрая директора се беше сетил да каже да се връщат.Излязохме бързо от заведението и аз смълчано тръгнах по пътя а наобратно.Скоро пристигнахахме и се запътихме към Голямата зала.Настанихме се и стартът на вечерята беше обявен

ПП:Сори,че е малко,но трябва да ставам после ще си го удължа.
Върнете се в началото Go down
Хелда Гринд
Слидерин
Слидерин
Хелда Гринд


Female Дата на раждане : 02.08.1995
Местожителство : София
Години : 28
Точки : 4849
Репутация : 0
Дата на рег. : 28.07.2011
Брой мнения : 153

РП информация
Години: 11
Курс: първи
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 05 Авг 2011, 19:11

С Виолет влезнахме в Трите метли. Беше задушно, въпреки че всички прозорци бяха отворени. Все пак тук се правеха най - добрите напитки и хората, често посещаваха заведението. С Виолет си намерихме две празни места и седнахме. Огледахме се и видяхме Стивън и Директор Уолтърн да обсъждат нещо. После зачакахме Мадам Розмета да свърши с една поръчка и да дойде при нас.
-Добър вечер, дами! - позитивно ни поздрави тя. - Какво ще желаете?
-Виолет какво ще кажеш за един леден сок от тиква, все пак си е доста топло.. - попитах момичето, срещу мен. Тя леко се изненада , че я питам. Въпреки това ми отговори:
-Да.. чудесна идея! - След като Розмета се отдалечи , Виолет ме изгледа странно - Хей трябваше аз да черпа!! Искам да си свърша домашното по отвари !!
- Ееех ти пък. Хайде утре е твой ред - намигнах й аз
След минутка Мадам Розмета дойде с двете напитки...
Върнете се в началото Go down
Violet Neverland
Слидерин
Слидерин
Violet Neverland


Female Дата на раждане : 24.07.1996
Години : 27
Точки : 5042
Репутация : 28
Дата на рег. : 29.07.2011
Брой мнения : 318

РП информация
Години: 11
Курс: първи
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 05 Авг 2011, 19:21

Ммм, ледените сокове бяха страхотни. А сега... Обърнах се към Хелда и си поех дълбоко въздух.
-Така... първо.. не знам от къде да започна - засмях се. - Разбра ли, че вече има момче с дома ни? Аз, ъъъ... - е това как да й го обясня? - интересно ми е да се запозная с него... Да си го мяркала някъде? - смигнах й, обягайки се на стола, опитвайки се да го извъртя на шега.
Върнете се в началото Go down
Хелда Гринд
Слидерин
Слидерин
Хелда Гринд


Female Дата на раждане : 02.08.1995
Местожителство : София
Години : 28
Точки : 4849
Репутация : 0
Дата на рег. : 28.07.2011
Брой мнения : 153

РП информация
Години: 11
Курс: първи
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 05 Авг 2011, 19:24

Не го бях очаквала, въпреки това си оставих сокчето и я погледнах весело.
- А... така ли? Не съм го мяркала - отвърнах аз , като продължих да си пия от сокчето - Как изглежда?
Виолет почервеня.
pig
Върнете се в началото Go down
Violet Neverland
Слидерин
Слидерин
Violet Neverland


Female Дата на раждане : 24.07.1996
Години : 27
Точки : 5042
Репутация : 28
Дата на рег. : 29.07.2011
Брой мнения : 318

РП информация
Години: 11
Курс: първи
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 05 Авг 2011, 19:40

Хелда удари на правилното място... май че.
-Чернокос, има сини очи... - започнах, правейки се на клоун. - Доста е стегнат, въпреки че като нас е 1 курс, има заформящи се мускули, - засмях се, това звучеше странно от моята уста. - Виждала съм го само в Голямата зала на празненството за началото на учебната година. Много прилича на... - изведнъж замлъкнах. Устата ми пресъхна, сърцето ми заби бързо...
...Тъкмо заспивах, когато на вратата ми се потропа. Смъкнах някакво "хмм", давайки знак на човека да влезне. Беше Валентин.
-Мислех че направо ще отидеш в училище и няма да се прибираш - казах сънливо.
Изправих се и се гушнах в брат си. Той беше най-голямото ми съкровище.
-Нямаше как да не дойда да поздравя сестричката си за влизането в Хогуъртс - каза Вал развеселено и ме прегърна още по-силно.
Дръпна ме, сядайки на леглото, оставяйки ме да седна в скута му. Направи се, че ме приспива, и тихо затананика някаква песен.
-Вал?
-Да, Ви?
С тези думи ме остави да легна на леглото и се надвеси над мен. Закисках се, очаквайки целувката по челото за лека нощ. Но тя така и не дойде. Той се взираше ли, взираше в мен и накрая ме целуна... по устните - пълна любовническа целувка...
И после треперейки излетя от стаята ми, мъкнайки "Съжалявам... Лека нощ"...

-...на брат ми - довърших и изпих на един дъх сока.
Все още треперех...
Върнете се в началото Go down
Хелда Гринд
Слидерин
Слидерин
Хелда Гринд


Female Дата на раждане : 02.08.1995
Местожителство : София
Години : 28
Точки : 4849
Репутация : 0
Дата на рег. : 28.07.2011
Брой мнения : 153

РП информация
Години: 11
Курс: първи
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 05 Авг 2011, 19:48

Забила на най - интересната част от разговора ни, тя потребна и погледа й спря върху една точка. Отчаяно стиснах чашата си по - силно и си допих сокчето, надявайки се да дойде на себе си.
-Ъмм Вил? Какво има?... Толкова ли си влюбена, че в момента се любуваш на образа на момчето, който се върти в глава ти. Е .. добре Виолет! - оставих чашата - Мисля , че е време да тръгваме. И без това стана късно - Погледнах часовника на стената - О хайде де, махни го тоя поглед - зачаках още малко
-А, каза ли нещо? - отвърна ми тя, а аз я погледнах безмълвно...
Върнете се в началото Go down
Violet Neverland
Слидерин
Слидерин
Violet Neverland


Female Дата на раждане : 24.07.1996
Години : 27
Точки : 5042
Репутация : 28
Дата на рег. : 29.07.2011
Брой мнения : 318

РП информация
Години: 11
Курс: първи
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 05 Авг 2011, 20:01

Боже, пак ли бях изключила?! Не, не исках да мисля за това!! Трябваше да забравя!!!
-Аз.. съжалявам, - казах тихо. - Просто, когато се сетя за... една случак с брат ми и... - преглътнах. Как се обясняваше това?!
-Нека... нека сменим темата? - казах обнадеждено. В този момент дойде Мадам Розмета. - Един бирен шейк за мен, - казах й, подавайки й празната чаша.
-Примерно.. има една грифиндорка, чиято фамилия е точно като имато на един, дето си падаше по мен... и не ме оставяше намира - засмях се сушо и Хелда като че ли забеляза...
Върнете се в началото Go down
Хелда Гринд
Слидерин
Слидерин
Хелда Гринд


Female Дата на раждане : 02.08.1995
Местожителство : София
Години : 28
Точки : 4849
Репутация : 0
Дата на рег. : 28.07.2011
Брой мнения : 153

РП информация
Години: 11
Курс: първи
Галеона:
Трите метли Left_bar_bleue0/0Трите метли Empty_bar_bleue  (0/0)

Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitimeПет 05 Авг 2011, 20:13

- Ама ти какво правиш??? Не виждаш ли часа? -Посочих й стенния часовник.
- Е , нищо няма да стане ако закъснеем с 1 минута нали - намигна ми тя - Какво мислиш за вълшебството ?
- Жестоко! Даже като разбрах какво заклинание ще упражняваме се сетих как ми отвори прозореца - ухилих се - Тогава не обърнах много внимание. Е вече и аз мога да отварям заключеното! -И двете се засмяхме, тя си изпи шейка и си тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Трите метли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трите метли   Трите метли Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Трите метли
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Извън пределите на замъка :: Хогсмийд-
Идете на:  
Скайп
XxavatarxX My status
Top posters
Ерик Найт
Трите метли I_vote_lcapТрите метли I_voting_barТрите метли I_vote_rcap 
Sandra Swallow
Трите метли I_vote_lcapТрите метли I_voting_barТрите метли I_vote_rcap 
Директор Уолтър
Трите метли I_vote_lcapТрите метли I_voting_barТрите метли I_vote_rcap 
Violet Neverland
Трите метли I_vote_lcapТрите метли I_voting_barТрите метли I_vote_rcap 
Джени Хъмфри
Трите метли I_vote_lcapТрите метли I_voting_barТрите метли I_vote_rcap 
Зейн Уилиам
Трите метли I_vote_lcapТрите метли I_voting_barТрите метли I_vote_rcap 
Mack Morison
Трите метли I_vote_lcapТрите метли I_voting_barТрите метли I_vote_rcap 
Ванеса Сайдърс
Трите метли I_vote_lcapТрите метли I_voting_barТрите метли I_vote_rcap 
Николас Орион
Трите метли I_vote_lcapТрите метли I_voting_barТрите метли I_vote_rcap 
Хелда Гринд
Трите метли I_vote_lcapТрите метли I_voting_barТрите метли I_vote_rcap 
Poll