Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
------- > Форума се премести !!! Новия форум можете да го намерите ТУК. < ---------

 

 Масата на Хафълпаф

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Директор Уолтър
Директор на "Хогуортс"
Директор на
Директор Уолтър


Истинско име : Емо
Male Дата на раждане : 01.08.1995
Години : 28
Точки : 5154
Репутация : 3
Дата на рег. : 26.07.2011
Брой мнения : 338

РП информация
Години: 38
Курс: завършил
Галеона:
Масата на Хафълпаф Left_bar_bleue0/0Масата на Хафълпаф Empty_bar_bleue  (0/0)

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeПет 29 Юли 2011, 16:48

Тук се хранеха хафълпафците! Флаг ( Хъфълпаф )
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts-online.bulgarianforum.net
Ариадна Хийтън
П-л по Пророкуване
П-л по Пророкуване
Ариадна Хийтън


Точки : 4715
Репутация : 0
Дата на рег. : 01.08.2011
Брой мнения : 21

РП информация
Години: 30
Курс: завършил
Галеона:
Масата на Хафълпаф Left_bar_bleue0/0Масата на Хафълпаф Empty_bar_bleue  (0/0)

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeПон 01 Авг 2011, 17:57

Влязох в голямата зала и седнах при останалите от дома ми-Хафълпаф.Всичко в залата беше украсено с гербовете на домовете и домашните духчета определено много се бяха старали в приготвянето на храната.Но това не ме сълнуваше кой знае колко,поради факта,че най-накрая бях тук!Това вълшебно училище,в което се бях усъмнила че съществува,а мислех че просто е измислица на майка ми наистина го имаше!Господи,колко мразех баща си...беше се опитал да ме отдели от магъосническите си корени и да уча в обикновено училище.Но аз не съм обикновена!Аз съм..магъосница!Още се опитвах да свикна с този факт.Стиснах здраво магическата си пръчка усмихната се извърнах към другите хафълпафци и се радвах,че ще се уча на магия.От пръчката ми излетяха на две струйки зелена и червена светлина,като нишки и се увиха като малко змийче.Заех се със десерта-отрязах си парче пудинг и си взех сладолед,като останалите първокурсници и се радвах,че преди около час бях разпределена в Хафълпаф-майка ми също бе учила там,както и вуйчо ми и баба.Надявах се само да не ги разочаровам.А празнеството продължаваше с пълна сила.
Върнете се в началото Go down
 
Масата на Хафълпаф
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Точки на Хафълпаф
» Масата на Грифиндор
» Масата на Слидерин
» Масата на Рейвънклоу

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Хогуортс :: Първи етаж :: Голямата Зала-
Идете на:  
Скайп
XxavatarxX My status
Top posters
Ерик Найт
Масата на Хафълпаф I_vote_lcapМасата на Хафълпаф I_voting_barМасата на Хафълпаф I_vote_rcap 
Sandra Swallow
Масата на Хафълпаф I_vote_lcapМасата на Хафълпаф I_voting_barМасата на Хафълпаф I_vote_rcap 
Директор Уолтър
Масата на Хафълпаф I_vote_lcapМасата на Хафълпаф I_voting_barМасата на Хафълпаф I_vote_rcap 
Violet Neverland
Масата на Хафълпаф I_vote_lcapМасата на Хафълпаф I_voting_barМасата на Хафълпаф I_vote_rcap 
Джени Хъмфри
Масата на Хафълпаф I_vote_lcapМасата на Хафълпаф I_voting_barМасата на Хафълпаф I_vote_rcap 
Зейн Уилиам
Масата на Хафълпаф I_vote_lcapМасата на Хафълпаф I_voting_barМасата на Хафълпаф I_vote_rcap 
Mack Morison
Масата на Хафълпаф I_vote_lcapМасата на Хафълпаф I_voting_barМасата на Хафълпаф I_vote_rcap 
Ванеса Сайдърс
Масата на Хафълпаф I_vote_lcapМасата на Хафълпаф I_voting_barМасата на Хафълпаф I_vote_rcap 
Николас Орион
Масата на Хафълпаф I_vote_lcapМасата на Хафълпаф I_voting_barМасата на Хафълпаф I_vote_rcap 
Хелда Гринд
Масата на Хафълпаф I_vote_lcapМасата на Хафълпаф I_voting_barМасата на Хафълпаф I_vote_rcap 
Poll