Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
------- > Форума се премести !!! Новия форум можете да го намерите ТУК. < ---------

 

 При Оливандър

Go down 
+22
Лиза Стоунър
Ванеса Сайдърс
Касиди
Калан Амнел
Mack Morison
Дерек Маккол
Елънд Венчър
Хенриета Би
Джени Хъмфри
Sandra Swallow
Зейн Уилиам
Рик Роджър
Ан Балтимор
Хелда Гринд
Аделин ДиЛорентис
Ариадна Хийтън
Кийтан Флитни
Катрин Уест
Елис Байндуиг
Стивън Торн
Violet Neverland
Директор Уолтър
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Анабет Чейс (blobiblob)
Хафълпаф
Хафълпаф
Анабет Чейс (blobiblob)


Истинско име : Боряна
Female Дата на раждане : 22.10.1997
Години : 26
Точки : 4677
Репутация : 0
Дата на рег. : 06.09.2011
Брой мнения : 22

РП информация
Години: 11
Курс: първи
Галеона:
При Оливандър - Page 2 Left_bar_bleue0/0При Оливандър - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

При Оливандър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При Оливандър   При Оливандър - Page 2 Icon_minitimeСря 07 Сеп 2011, 23:28

Усетих, че нещо липсва. Да, трябваше ми магическа пръчка. Все ме плашеха,че в магазина на Оливандър било страшно, затова се поколебах. После усетих две ръце на раменете ми. Едната беше на баща ми-Фредерик Чейс, а другата на майка ми-Атина Чейс. Не знам как беше успяла да се измъкне от работа, за да дойде, но страшно и се зарадвах. Тя каза:
-Не се плаши, миличка. Той е много мил. Ела, ще влезем заедно.
Влязохме. Някъде се чу звънче. Навсякъде имаше кутии с магически пръчки. Имаше малко столче. Седнах. Тогава се появи той-Господин Оливандър. Той беше нисък старец, не по висок от 1.37м. с късо подстригана брада и малко коса в сиво-белезникаво. Той се усмихна. Усмивката му бе както дружелюбна, така и леко дяволита. Не знам защо, но ме полазиха тръпки.
-О, Фредерик, каква изненада. Дъб, 38см.,перо от опашката на феникс. Леко гъвкава и отлична за трансфигурация, нали?
-Добре помниш. Точно така.
-Хей, и Атина. Бодлива зеленика,42см., сърдечна нишка от змей, нали така?
-Наистина, имаш забележителна памет.
-Охо, ето я и малката Анабет. Първа пръчка, предполагам, нали?
-Да, господине.
-Я да видим. Пробвай,бреза,31см.,перо от опашката на феникс. Дали, ще стане?
Вдигнах пръчката и замахнах към счупените очила на Оливандър със заклинанието"Окулус Поправус". Нищо не стана. Господин Оливандър каза:
-Нищо. Виж тази. Лоза,27см.,косъм от еднорог.
Той ми подаде черна кутийка, украсена със сиви и сребърни търки ленти. Вътре имаше пръчка със същите украски. Щом я видях, разбрах,че е тя. Пробвах. Този път заклинанието подейства. Платих 15 галеона и тя беше моя. Най-добрата пръчка на света.
Върнете се в началото Go down
 
При Оливандър
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Извън пределите на замъка :: Диагон-Али-
Идете на:  
Скайп
XxavatarxX My status
Top posters
Ерик Найт
При Оливандър - Page 2 I_vote_lcapПри Оливандър - Page 2 I_voting_barПри Оливандър - Page 2 I_vote_rcap 
Sandra Swallow
При Оливандър - Page 2 I_vote_lcapПри Оливандър - Page 2 I_voting_barПри Оливандър - Page 2 I_vote_rcap 
Директор Уолтър
При Оливандър - Page 2 I_vote_lcapПри Оливандър - Page 2 I_voting_barПри Оливандър - Page 2 I_vote_rcap 
Violet Neverland
При Оливандър - Page 2 I_vote_lcapПри Оливандър - Page 2 I_voting_barПри Оливандър - Page 2 I_vote_rcap 
Джени Хъмфри
При Оливандър - Page 2 I_vote_lcapПри Оливандър - Page 2 I_voting_barПри Оливандър - Page 2 I_vote_rcap 
Зейн Уилиам
При Оливандър - Page 2 I_vote_lcapПри Оливандър - Page 2 I_voting_barПри Оливандър - Page 2 I_vote_rcap 
Mack Morison
При Оливандър - Page 2 I_vote_lcapПри Оливандър - Page 2 I_voting_barПри Оливандър - Page 2 I_vote_rcap 
Ванеса Сайдърс
При Оливандър - Page 2 I_vote_lcapПри Оливандър - Page 2 I_voting_barПри Оливандър - Page 2 I_vote_rcap 
Николас Орион
При Оливандър - Page 2 I_vote_lcapПри Оливандър - Page 2 I_voting_barПри Оливандър - Page 2 I_vote_rcap 
Хелда Гринд
При Оливандър - Page 2 I_vote_lcapПри Оливандър - Page 2 I_voting_barПри Оливандър - Page 2 I_vote_rcap 
Poll