Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
------- > Форума се премести !!! Новия форум можете да го намерите ТУК. < ---------

 

 Препоръчай ми книга!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Николас Орион
П-л по ГЗМС; Р-л на дом Рейвънклоу
П-л по ГЗМС; Р-л на дом Рейвънклоу
Николас Орион


Истинско име : Боби
Male Дата на раждане : 19.09.1994
Години : 29
Точки : 4950
Репутация : 0
Дата на рег. : 27.07.2011
Брой мнения : 164

РП информация
Години: 33
Курс: завършил
Галеона:
Препоръчай ми книга! Left_bar_bleue0/0Препоръчай ми книга! Empty_bar_bleue  (0/0)

Препоръчай ми книга! Empty
ПисанеЗаглавие: Препоръчай ми книга!   Препоръчай ми книга! Icon_minitimeПон 01 Авг 2011, 14:18

Някоя книга, която сте прочели и не можете да забравите. Тази, която ви е грабнала сърцата от първата страница! Споменете ако има такава книга тук, която да ви е харесала и да я препоръчате на останалите.
Върнете се в началото Go down
Sandra Swallow
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Sandra Swallow


Истинско име : Теди.
Female Дата на раждане : 18.09.1995
Местожителство : in the pink valley of talking dandelions.. <3
Години : 28
Точки : 5093
Репутация : 1
Дата на рег. : 02.08.2011
Брой мнения : 401

РП информация
Години: 11
Курс: първи
Галеона:
Препоръчай ми книга! Left_bar_bleue0/0Препоръчай ми книга! Empty_bar_bleue  (0/0)

Препоръчай ми книга! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай ми книга!   Препоръчай ми книга! Icon_minitimeВто 02 Авг 2011, 20:19

"Дума Ки" на Стивън Кинг. Не ме грабна точно от първата страница, но.. едва ли има някоя книга, която да може да направи това и да държи интереса ми до края. Така или иначе, Стивън Кинг е, заслужава си.
И също така "Гробницата" на Кейт Мос. Една огромна тухла е, но е мнооого интересна. Едновременно се разказва за 19. век и за 21. век. Заслужава си. [;
Върнете се в началото Go down
http://wizardry-school.bulgarianforum.net/
Кристен Грейнджър
Грифиндор
Грифиндор
Кристен Грейнджър


Истинско име : Кристина Георгиева Г
Female Дата на раждане : 26.02.1997
Местожителство : София
Години : 27
Точки : 4706
Репутация : 0
Дата на рег. : 05.09.2011
Брой мнения : 57

РП информация
Години: 11
Курс: първи
Галеона:
Препоръчай ми книга! Left_bar_bleue0/0Препоръчай ми книга! Empty_bar_bleue  (0/0)

Препоръчай ми книга! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай ми книга!   Препоръчай ми книга! Icon_minitimeСря 07 Сеп 2011, 06:57

1.Железният светилник на Стивън Кинг. Бях я взела от библиотеката на село и ме е яд, че не можах да я прочета. Разказва се за едно момиче, което когато се ядосва подпалва разни работи.
2.Улица консервна на Джон Стайнбег. Вземи си и двете книжки. Невероятни са! Разказва се за едни мъже, които се били през втората световна война. После се срещат всичките. Главният герой е Дани. На другите им забравих имената, понеже отдавна я четох. Пълни селяндурковци и пияници! Laughing Много забавни книжки!
3.Зазоряване на Стефани Майър. Невероятна книжка. Вероятно си чувал за Здрач. Това е последната книга от сагата. Бела и Едуард отиват на остров Есме на меден месец, след това Бела разбира, че е бременна. Понеже Едуард е вампир, а Бела е човек, детето става нещо между вампир и човек. То убива от вътре Бела, понеже трябва да се храни с кръв, обаче тя не дава детето да бъде убито. И накрая тя го ражда с хиляди мъки. Започнах и не можах да спра да я чета! Уникална е!


Последната промяна е направена от Кристен Грейнджър на Пет 09 Сеп 2011, 10:00; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Анабет Чейс (blobiblob)
Хафълпаф
Хафълпаф
Анабет Чейс (blobiblob)


Истинско име : Боряна
Female Дата на раждане : 22.10.1997
Години : 26
Точки : 4677
Репутация : 0
Дата на рег. : 06.09.2011
Брой мнения : 22

РП информация
Години: 11
Курс: първи
Галеона:
Препоръчай ми книга! Left_bar_bleue0/0Препоръчай ми книга! Empty_bar_bleue  (0/0)

Препоръчай ми книга! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай ми книга!   Препоръчай ми книга! Icon_minitimeЧет 08 Сеп 2011, 18:40

Пърси Джаксън - Поредицата е... Нямам думи! Е, може да не ви хареса, но мен ме накара да се хиля като идиотка. Very Happy:X
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Препоръчай ми книга! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръчай ми книга!   Препоръчай ми книга! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Препоръчай ми книга!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Свободна зона :: Книги-
Идете на:  
Скайп
XxavatarxX My status
Top posters
Ерик Найт
Препоръчай ми книга! I_vote_lcapПрепоръчай ми книга! I_voting_barПрепоръчай ми книга! I_vote_rcap 
Sandra Swallow
Препоръчай ми книга! I_vote_lcapПрепоръчай ми книга! I_voting_barПрепоръчай ми книга! I_vote_rcap 
Директор Уолтър
Препоръчай ми книга! I_vote_lcapПрепоръчай ми книга! I_voting_barПрепоръчай ми книга! I_vote_rcap 
Violet Neverland
Препоръчай ми книга! I_vote_lcapПрепоръчай ми книга! I_voting_barПрепоръчай ми книга! I_vote_rcap 
Джени Хъмфри
Препоръчай ми книга! I_vote_lcapПрепоръчай ми книга! I_voting_barПрепоръчай ми книга! I_vote_rcap 
Зейн Уилиам
Препоръчай ми книга! I_vote_lcapПрепоръчай ми книга! I_voting_barПрепоръчай ми книга! I_vote_rcap 
Mack Morison
Препоръчай ми книга! I_vote_lcapПрепоръчай ми книга! I_voting_barПрепоръчай ми книга! I_vote_rcap 
Ванеса Сайдърс
Препоръчай ми книга! I_vote_lcapПрепоръчай ми книга! I_voting_barПрепоръчай ми книга! I_vote_rcap 
Николас Орион
Препоръчай ми книга! I_vote_lcapПрепоръчай ми книга! I_voting_barПрепоръчай ми книга! I_vote_rcap 
Хелда Гринд
Препоръчай ми книга! I_vote_lcapПрепоръчай ми книга! I_voting_barПрепоръчай ми книга! I_vote_rcap 
Poll